Nowe szkolenia certyfikowane PECB w katalogu naszych szkoleń!

clock 2m 1s

Do naszej oferty wprowadziliśmy trzy nowe szkolenia certyfikowane PECB. Szkolenia dedykowane są osobom, które chcą podnieść swoje umiejętności w obszarze zarządzania kryzysowego, transformacji cyfrowej, cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa w chmurze.

Z myślą o najnowszych trendach i potrzebach biznesowych, katalog naszych szkoleń rozszerzyliśmy o następujące pozycje:

 • Szkolenie „PECB Certified NIS2 Directive Lead Implementer” dostarcza wiedzy w obszarze wdrażania i zarządzania programem cyberbezpieczeństwa opartym na nowej unijnej dyrektywnie NIS2. Więcej informacji o tym szkoleniu znajduje się tutaj.
 • Szkolenie „PECB Chief Information Security Officer (CISO)” dedykowane jest osobom, które aspirują do objęcia roli CISO, czyli szefa bezpieczeństwa w organizacji i chcą nabyć kompetencje do zarządzania programami bezpieczeństwa informacji. Pełen opis tego szkolenia dostępny jest tutaj.
 • Szkolenie „PECB Certified Lead Crisis Manager” buduje kompetencje liderskie w zakresie zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz umożliwia zrozumienie koncepcji i zasad zarządzania kryzysowego na podstawie normy ISO 22361. Więcej szczegółów na temat tego szkolenia można znaleźć tutaj.

 • Szkolenie „PECB Certified Digital Transformation Officer” skupia się na niezwykle ważnym temacie transformacji cyfrowej. Uczestnicy poznają strategie i najlepsze praktyki, które pomogą im zrozumieć i skutecznie wdrożyć procesy transformacji cyfrowej w swoich organizacjach. Więcej informacji o tym szkoleniu znajduje się tutaj.

 • Szkolenie „PECB Certified Lead Cloud Security Manager” skierowane jest do profesjonalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze. Podczas tego kursu uczestnicy nauczą się, jak zgodnie z wymaganiami norm ISO 27017 i ISO 27018 zarządzać ryzykiem związanym z bezpieczeństwem w chmurze oraz jak zastosować odpowiednie zabezpieczenia, aby chronić poufność, integralność i dostępność danych. Pełen opis tego szkolenia dostępny jest tutaj.

Szkolenia dostępne są w formie online i self-study, dającej swobodę uczenia się w dowolnym miejscu i czasie za pomocą platformy e-learningowej. Każde ze szkoleń zostało tak zaprojektowane, aby dostarczyć uczestnikom najnowszej wiedzy i umiejętności oraz w profesjonalny sposób przygotować do egzaminu certyfikacyjnego (egzamin certyfikacyjny zawarty jest w cenie szkolenia).

Istnieje również możliwość zrealizowania szkolenia stacjonarnie (w tym celu prosimy o wiadomość poprzez formularz kontaktowy na dole strony).


Pozostałe szkolenia PECB w obszarach takich jak zarządzanie bezpieczeństwem informacji, ciągłością działania, ryzykiem i cyberbezpieczeństwem dostępne są tutaj.


Przeczytaj również: Co daje certyfikat PECB i jak go zdobyć? Wszystko o certyfikacji i szkoleniach PECB

Skontaktuj się z nami
Resilia Sp. z o.o.
Resilia Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43 lok. 205
00-680 Warszawa
KRS 0000379789
NIP 5222972858
REGON 142839818


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Resilia Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowo-handlowych dotyczących produktów lub usług firmy w formie:
  Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, wycofania wyrażonych zgód oraz administratora danych znajdują się w Polityce prywatności.

  Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
  Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Resilia Sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowo-handlowych dotyczących produktów lub usług firmy w formie:   Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, wycofania wyrażonych zgód oraz administratora danych znajdują się w Polityce prywatności.

   Zgłoszenie zostało wysłane!