Darmowe seminarium „Zarządzanie Ciągłością Działania”

clock 2m 28s

RESILIA wspólnie z firmą BCMLogic zaprasza na darmowe seminarium „Zarządzanie Ciągłością Działania. Najlepsze praktyki, doświadczenia, narzędzia wspierające”.

Podczas spotkania przedstawimy ciągłość działania nie tylko jako wymóg prawny, lecz także jako dobrą praktykę w procesie zarządzania organizacją. Chcemy pokazać, że jest to codzienna współpraca pomiędzy biznesem a działem IT, świadome zarządzanie ryzykiem oraz wspólne rozwiązywanie problemów, umożliwiające sprawne prowadzenie bieżącej działalności biznesowej.

Podczas seminarium przedstawione zostaną następujące prezentacje:

 1. "BCM to nie standard dedykowany dla informatyki" – British Standards Institution
 2. "Zarządzanie incydentami i ciągłością działania – aspekty praktyczne" – BCMLogic
 3. "Świadomość ryzyka związanego z testowaniem Planu Ciągłości Działania. Omówienie najlepszych praktyk i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa testów" – RESILIAPrezentacja Platformy
 4. "Zarządzania Ciągłością Działania BCMLogic" – BCMLogic

W trakcie seminarium zaplanowaliśmy przerwę kawową oraz sesję podsumowującą, na której chętnie odpowiemy na pytania uczestników.

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o potwierdzenie chęci przybycia do dnia 18.04.2011. Zarejestrować można się przez formularz kontaktowy na naszej stronie podając imię, nazwisko, nazwę firmy oraz adres email.

Data: 21.04.2011, godzina: 9:00

Miejsce: Budynek KOLMEX. ul. Grzybowska 80/82, Warszawa

Informacja o firmach prowadzących seminarium:

RESILIA – specjalizuje się w usługach w zakresie doradztwa, audytu i szkoleń, mających na celu zwiększanie odporności dowolnej wielkości organizacji prywatnych i państwowych. W swojej działalności promuje korzyści wynikające z praktycznego wykorzystania w zarządzaniu organizacją wiedzy nt. podatności i szans identyfikowanych i ocenianych w ramach efektywnego zarządzania ryzykiem. Głównymi obszarami kompetencji zespołu RESILIA są zarządzanie ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem, informatyką, projektami i programami.

BCMLogic – świadczy usługi w zakresie doradztwa i budowania specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Głównymi obszarami kompetencji, wokół których skupiają usługi i rozwiązania IT to: zarządzanie incydentami, zapewnienie ciągłości działania, zarządzanie procesami w czasie rzeczywistym (real time enterprise, komunikacja i powiadamianie, analiza i zarządzanie ryzykiem technologicznym i operacyjnym, narzędzia mobilne do zarządzania IT i procesami biznesowym.

Partnerzy Seminarium

BCPGuide.com – portal poświęcony zagadnieniom związanym z zachowaniem ciągłości działania, odtworzeniem i wznowieniem działalności po awarii oraz zarządzaniem kryzysowym.

British Standards Institution – twórca standardu BS 25999 Business Continuity Management System. Niezależna akredytowana jednostka certyfikująca oferująca usługi auditu, certyfikacji oraz szkoleń a także narzędzia softwarowe z zakresu systemów zarządzania. British Standards Institution Group to działająca na mocy Przywileju Królewskiego, organizacja założycielska ISO. Pierwsza jednostka normalizacyjna. Od 1901 roku jest czołową firmą działającą w branży opracowywania norm i metod ich stosowania w biznesie.

Skontaktuj się z nami
Resilia Sp. z o.o.
Resilia Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43 lok. 205
00-680 Warszawa
KRS 0000379789
NIP 5222972858
REGON 142839818

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail przez Resilia Spółka z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w tym przesyłania informacji handlowych, w formie:


  Zapoznałem(-am) się z Regulaminem Usługi Newsletter i akceptuję go w całości.


  Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o. o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres kontakt@resilia.pl

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w związku ze skorzystaniem z formularza kontaktowego oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.

  Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
  Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia,
   nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail przez Resilia Spółka z o.o. w celu
   prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w
   tym przesyłania informacji handlowych, w formie:



   Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub
   otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

   Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym
   momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o.
   o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres
   kontakt@resilia.pl

   Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej
   o przetwarzaniu danych osobowych w związku z zapisem na szkolenie lub
   webinar oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.