Konferencja „Next Generation Security”

clock 1m 11s

Resilia, jako jeden z patronów konferencji Next Generation Security, ma przyjemność zaprosić do udziału w jednym z największych w Polsce wydarzeń dla specjalistów z branży Security IT.

Konferencja Next Generation Security porusza najbardziej istotne i aktualne tematy związane z branżą bezpieczeństwa IT. Wydarzenie odbędzie się w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 12-13 czerwca 2013 r.

Na podstawie zeszłorocznych doświadczeń uznaliśmy konferencję NGSec za jedno z bardziej wartościowych spotkań poświęconych bezpieczeństwu IT w Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się wydarzenie to objąć patronatem oraz wykorzystać okazję, aby opowiedzieć o najnowszych trendach w branży Security IT.

W trakcie konferencji prezes Resilii - Marcin Marczewski omówi kwestie dotyczące ryzyka testowania planów ciągłości działania, a także przedstawi wyzwania i korzyści z wdrożenia oraz certyfikacji systemu zarządzania ciągłością działania (wg. wymagań nowej normy ISO 22301:2012). Podczas pozostałych prelekcji poruszone zostaną także inne tematy istotne dla współczesnego bezpieczeństwa organizacji. W programie uwzględniono zagadnienia związane z bezpieczeństwem chmury, atakami DDoS, normami ISO, zarządzeniem tożsamością oraz szacowaniem ryzyka.

Organizatorem konferencji NGSec jest Compendium Centrum Edukacyjne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie oraz stowarzyszenie ISSA.

Pełen pogram znajduje się na stronie konferencji Next Generation Security.

Skontaktuj się z nami
Resilia Sp. z o.o.
Resilia Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43 lok. 205
00-680 Warszawa
KRS 0000379789
NIP 5222972858
REGON 142839818

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, nr telefonu przez Resilia Spółka z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w tym przesyłania informacji handlowych, w formie:Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o. o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres kontakt@resilia.pl

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w związku ze skorzystaniem z formularza kontaktowego oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.

Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia,
  nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail przez Resilia Spółka z o.o. w celu
  prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w
  tym przesyłania informacji handlowych, w formie:  Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub
  otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym
  momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o.
  o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres
  kontakt@resilia.pl

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej
  o przetwarzaniu danych osobowych w związku z zapisem na szkolenie lub
  webinar oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.