Czy dobrze przygotowałeś firmę na kryzys COVID-19? Wskazówki dla biznesu.

clock 0m 58s

Od kilku miesięcy świat zmaga się z pandemią COVID-19. Polska rzeczywistość obecnie przypomina raczej film sci-fi, niż normalne życie. Wirus przewrócił nasze życie do góry nogami. Większość z nas wykonuje pracę zdalną. Jak to wszystko wpłynęło na funkcjonowanie firm? Czy były przygotowane na sytuację kryzysową? Czy są zdolne kontynuować działalność w trybie awaryjnym?

Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, mówiących na co należy zwrócić uwagę w czasie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Podjęcie poniższych działań pomoże Wam, zachować ciągłość pracy w trakcie masowych zachorowań lub innych zdarzeń, powodujących niedostępność personelu bądź lokalizacji. Zebraliśmy doświadczenia różnych przedsiębiorstw. Zapraszamy do skorzystania z porad, aby przetrwać ten kryzysowy czas.

Kryzys COVID-19 firma

Kliknij w odnośnik, aby przeczytać artykułu na podstawie, którego powstała powyższa infografika.

Nie wiesz o jakie kluczowe obszary powinieneś zadbać, aby ograniczyć negatywne skutki spowodowane pandemią? Masz pytania dotyczące utrzymania ciągłości działania? Napisz do nas na adres: kontakt@resilia.pl. Przygotujemy dla Twojej firmy rozwiązanie zapewniające przetrwanie tej kryzysowej sytuacji. 

Skontaktuj się z nami
Resilia Sp. z o.o.
Resilia Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43 lok. 205
00-680 Warszawa
KRS 0000379789
NIP 5222972858
REGON 142839818

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, nr telefonu przez Resilia Spółka z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w tym przesyłania informacji handlowych, w formie:Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o. o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres kontakt@resilia.pl

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w związku ze skorzystaniem z formularza kontaktowego oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.

Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia,
  nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail przez Resilia Spółka z o.o. w celu
  prowadzenia działań marketingowych dotyczących jej produktów lub usług, w
  tym przesyłania informacji handlowych, w formie:  Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie i/lub
  otrzymywanie newslettera jest dobrowolne.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym
  momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Resilia sp. z o.
  o. ul. Żurawia 43 lok 205, 00-680 Warszawa lub elektronicznie – na adres
  kontakt@resilia.pl

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Resilia Spółka z o.o. Więcej
  o przetwarzaniu danych osobowych w związku z zapisem na szkolenie lub
  webinar oraz usługą newsletter w Polityce prywatności.