Webinarium

Zarządzanie komunikacją kryzysową po atakach hakerskich i innych incydentach.

Jak reagować i mówić o cyberincydentach?

29 października 2020, godz. 11.00-12.15

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze

Choć nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich ataków, a cyberprzestępcy ciągle wymyślają nowe „pułapki”, to ważnym jest, aby stale się do tych incydentów przygotowywać. Jednym z elementów przygotowań jest właśnie opracowanie planu komunikacji kryzysowej, dzięki któremu firmie znacznie łatwiej będzie skupić się na samym incydencie, a osobom odpowiedzialnym za zarządzanie firmą i PRowcom zapobiec negatywnemu rozprzestrzenianiu się wizerunkowych efektów działania hakerów.

Udział w bezpłatnym webinarze pomoże Wam wypracować odpowiednie podejście do komunikacji kryzysowej na wypadek cyberincydentu, a także opracować procedury reagowania na samo zdarzenie.

Podczas spotkania omówimy kluczowe kwestie dotyczące zasad zbierania i przygotowywania do publikacji informacji na temat cyberincydentów. Powiemy o niezbędnych etapach zarządzania komunikacją kryzysową, pozwalających na efektywną pracę na linii specjaliści IT / specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa – osoby zarządzające firmą / specjaliści PR / rzecznicy prasowi. Opowiemy, jak monitorować działania zespołu odpowiedzialnego za minimalizację skutków incydentu oraz w jaki sposób specjaliści w dziedzinie cyber powinni przekazywać informację o naruszeniach, aby była ona zrozumiała dla reszty zespołu i aby rzecznicy potrafili na jej podstawie przygotować komunikat prasowy. Przedstawimy najważniejsze zasady komunikacji kryzysowej, pozwalające zapanować nad zrozumiałością i spójnością przekazu.

Spotkanie poprowadzą:

Marcin Marczewski – ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, prezes Resilia Sp. z o. o.
Michał Zalewski – ekspert w dziedzinie komunikacji kryzysowej i doradztwa wizerunkowego (www.dobrzepowiedziane.com).

Webinar organizowany jest w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa 2020 (www.bezpiecznymiesiac.pl).

Czas trwania: 1 godz. 15 min.
Data: 29 października 2020, 11.00-12.15
Cena brutto: darmowy

Korzyści

Agenda i informacje

Część I
Część II
Część III
Część IV
Część IV
Informacje dodatkowe

Informacje o prowadzących

Marcin Marczewski
Marcin Marczewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

29 października, godz.11.00-12.15

Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

    Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t.z późn. zm.)

    Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od RESILIA Sp. z o.o. (RESILIA) informacji dotyczących oferty RESILIA drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest RESILIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43 lok. 205, 00-680 Warszawa. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce przetwarzania danych osobowych.

    Administratorem danych osobowych jest RESILIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43 lok. 205 , 00-680 Warszawa. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej  Polityce przetwarzania danych osobowych.