Webinarium

Cyberbezpieczeństwo – fakty i mity.

Dobre praktyki i błędy we wdrożeniu procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem.

23 czerwca 2020, godzina 10.00-11.00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu online

Razem z SGS zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego omówimy najlepsze praktyki oraz błędy w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem i odpornością biznesu. Podczas spotkania przedstawimy skuteczne sposoby na wdrożenie i utrzymanie procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem. Odpowiemy na pytanie, czy obszar ten powinien być kojarzony wyłącznie z rozwiązaniami technicznymi i szeroko rozumianą "zgodnością". Podpowiemy także, jakie działania obronne należy podjąć, aby przygotować organizację do stabilnego funkcjonowania w przyszłości.

Weź udział w bezpłatnym webinarze, zdobądź wiedzę na temat najlepszych praktyk w zakresie cyberbezpieczeństwa i poznaj:

  • podobieństwa i różnice pomiędzy powszechnie znanymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji/IT a Ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (UoKSC),
  • najczęściej wykorzystywane przez hakerów błędy w procesie zarządzania cyberbezpieczeństwem,
  • zagadnienia wymagające szczególnej uwagi i doskonalenia w obszarze cyber.
Czas trwania: ok. 1 godziny
Data: 23 czerwca 2020, godz. 10.00-11.00
Cena brutto: darmowy

Korzyści

Agenda

Część I
Część II
Część III
Część IV
Część V
Informacje dodatkowe

Informacje o prowadzących

Marcin Marczewski
Marcin Marczewski
Krzysztof Gawecki
Krzysztof Gawecki

Zapisz się na webinar

Dziękujemy za przesłanie formularza z pytaniem. Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!
Niestety formularza nie udało się wysłać. Proszę spróbować ponownie później lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

    Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t.z późn. zm.)

    Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od RESILIA Sp. z o.o. (RESILIA) informacji dotyczących oferty RESILIA drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest RESILIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43 lok. 205, 00-680 Warszawa. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce przetwarzania danych osobowych.

    Administratorem danych osobowych jest RESILIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43 lok. 205 , 00-680 Warszawa. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej  Polityce przetwarzania danych osobowych.