Partnerzy

W ramach realizacji usług związanych z szeroko rozumianą odpornością biznesu, niektóre z naszych projektów realizujemy we współpracy z firmami partnerskimi:

BCMLogic to firma tworząca rozwiązania IT dla biznesu oraz świadcząca usługi doradcze w obszarze zarządzania i IT. Głównym zakresem jej działań jest dostarczanie narzędzi wspierających dużych, średnich i małych przedsiębiorców w zarządzaniu ciągłością działania organizacji w czasie rzeczywistym.

CEE CG jest wiodącym usługodawcą w dziedzinie wywiadu gospodarczego w Europie Środkowo–Wschodniej. Jako jedna z nielicznych firm w regionie, jest w stanie przeprowadzić skomplikowane śledztwa, łącząc w swojej pracy wyczerpujące informacje pochodzące z publicznych źródeł oraz innowacyjne techniki śledcze.
Usługi oferowane przez tą firmę pomagają klientom zidentyfikować zagrożenia wynikające z działalności biznesowej, jak również znaleźć rozwiązania dla sytuacji kryzysowych już występujących. Firma wspomaga nowe inwestycje oraz ocenia ich ryzyko, minimalizując potencjalnie niekorzystne konsekwencje decyzji biznesowych.

Spółka zajmuje się szeroko rozumianym kryzysem: osobistym, w związku, w rodzinie. Niezależnie od tego, czy jest to psycholog dziecięcy, psychoterapeuta czy interwent kryzysowy, każdy z członków zespołu jest doświadczonym profesjonalistą, na którego opinii można polegać. Ponieważ w mieście takim, jak Warszawa pacjenci zwracają na to szczególną uwagę, Spółka współpracuje przede wszystkim z certyfikowanymi specjalistami z terapii traumy. Certyfikaty europejskie, które posiadają członkowie zespołu, są dowodem na ich najwyższy profesjonalizm. Regularnie podlegamy superwizji.

Global Protection Group jest agencją ochrony o zasięgu międzynarodowym. Fundamenty firmy stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu ochrony osobistej i bezpieczeństwa biznesu. Firma współpracuje z byłymi operatorami jednostek specjalnych wojska (GROM, JWK) i policji (SPAP), instruktorami rządowych ośrodków szkoleniowych, agencjami detektywistycznymi, kancelariami prawnymi oraz firmami doradczymi PR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze państwowym oraz prywatnym firma ta stworzyła autorski, innowacyjny system ochrony i procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych, którego celem jest zapewnienie swoim Klientom komfortowych warunków do prowadzenia biznesu oraz życia prywatnego.

Hestia Loss Control jest spółką inżynierską należącą do STU Ergo Hestia SA. To pierwsza w Polsce firma świadcząca usługi z zakresu przeciwdziałania szkodom (loss control service). Hestia Loss Control specjalizuje się w szacowaniu wartości majątku do celów ubezpieczeniowych oraz w technicznej ocenie ryzyka w takich obszarach jak: odpowiedzialność cywilna; ryzyka cargo i kradzieżowe; ryzyka ogniowe; ryzyka majątkowe; bezpieczeństwo flot pojazdów; ryzyka inżynierskie.

Działalność iSecure to głównie szeroko pojęta ochrona danych osobowych oraz bezpieczeństwo teleinformatyczne, zarówno jeśli chodzi o szkolenia, jak i kompleksowe doradztwo.

Kancelaria oferująca szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się w obsłudze bieżącej podmiotów gospodarczych, oferując kompleksową obsługę prawną (w tym podatkową) realizowanych przez klientów celów biznesowych. Proponując konkretne rozwiązania klientom kancelaria ta zawsze wskazuje na możliwe krótko i długoterminowe efekty podejmowanych działań rekomendując za każdym razem najlepsze i przede wszystkim praktyczne rozwiązania.

PECB jest organizacją, która prowadzi certyfikację osób posiadających kompetencje w obszarach uregulowanych różnymi międzynarodowymi standardami, w tym ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 20000, ISO 22301, ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27005, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 26000 oraz ISO 28000.
PECB zdobyła reputację uczciwej, wiarygodnej, stosującej najlepsze praktyki organizacji dzięki przeprowadzaniu oceny i certyfikacji specjalistów zgodnie z rygorystycznymi, uznanymi na arenie międzynarodowej wymaganiami dotyczącymi kompetencji. Misją PECB jest dostarczanie klientom kompleksowych usług w zakresie przeprowadzania egzaminów i certyfikacji.
SOMICON realizuje usługi z obszaru odzyskiwania danych, audyty zabezpieczeń, w tym testy aplikacji oraz infrastruktury sieciowej. Oferuje także wsparcie dla firm, które padły ofiarą wycieku informacji - pomaga zidentyfikować sprawców, skalę szkód i wektory ataku.