Blog

Resilia, jako jeden z patronów konferencji Next Generation Security 2013 ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 

Konferencja odbędzie się w samym centrum Warszawy w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 12-13 czerwca 2013 r. Na podstawie zeszłorocznych doświadczeń uznaliśmy konferencję NGSec za jedno z bardziej wartościowych spotkań poświęconych bezpieczeństwie IT w Polsce, dlatego też zdecydowaliśmy się to wydarzenie patronować. Chcielibyśmy tę okazję wykorzystać, aby spotkać się z Państwem, opowiedzieć o najnowszych trendach w bezpieczeństwie IT oraz porozmawiać w komfortowych warunkach.

W trakcie konferencji Marcin Marczewski, omówi kwestie dotyczące ryzyka testowania planów ciągłości działania oraz wyzwania i korzyści z wdrożenia i certyfikacji systemu zarządzania ciągłością działania wg. wymagań nowej normy ISO 22301:2012. Podczas pozostałych prelekcji poruszone zostaną także inne tematy szczególnie istotne dla współczesnego bezpieczeństwa organizacji jak na przykład bezpieczeństwo chmury, ataki DDoS, normy ISO, zarządzenie tożsamością, czy szacowanie ryzyka.

Organizatorem konferencji NGSec jest Compendium Centrum Edukacyjne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie oraz stowarzyszenie ISSA.